Tsikariny

Nizara Température Tsikariny (DTS) dia miorina amin'ny ROTDR teknolojia, fohy Nano-faharoa (1-50ns raha ny tokony ho) 1550nm tarika Optical fitepon'ny fony no be mpampiasa ho an'ny rafitra DTS.

Connet Laser Teknolojia ho azo itokisana avo, avo 1550nm fampisehoana sy ny 1064nm ns pulsed tamin'ny laser fibre ho an'ny rafitra DTS, ny lasers tampon'isan'ny avo mampiseho hery, tena singlemode andry toetra, tsy misy tsy Linear vokatra toy ny SBS.

Rehefa namakafaka BOTDA BOTDR na rafitra avo mangataka marina tsara, feo ambany, tery linewidth monja matetika fibre lasers, Connet tamin'ny laser fibre tokan-tena matetika no tena tsara kandidà ho toy izany fampiharana.

Tamin'ny laser fibre hydrophone dia mampanantena ny teknolojia ho an'ny anaty rano Tsikariny, Connet DFB tamin'ny laser fibre tokan-tena matetika dia azo ampiasaina ho an'ny vondrona iray sensor hydrophone fihaingoana.

app3

1064nm Pulsed Fibre Laser for DTS

1550nm Pulsed Fibre Laser for DTS

CoSF-D Single Frequency Fibre Laser

CoSF-SC Single Frequency Semiconductor Laser