Контактирајте не

Connet ласерска технологија копродукции, ООД 

адреса

3 / F, зграда 322, бр 953 Jianchuan патот, Minhang, Шангај 200.240, Кина

Е-пошта

info@connet-laser.com 

телефон

+ 86-21-61270268

Факс: + 86-21-61270289

часа

Понеделник-Петок: 8:30-17:00

Сакаат да работат со САД?